Poszukując przyjemnego w dotyku, milutkiego materiału, który będzie ciepły i idealny dla naszych pociech, od razu powinniśmy zainteresować się tkaniną uznawaną za najmilszy materiał świata. Polar minky robi się coraz bardziej popularny, oferuje go już każda hurtownia, a wszystkie starają się mieć w ofercie tkaniny Shannon Fabrics.

Tkaniny Shannon Fabrics

Znany od 1995 roku, polar Shannon Fabrics (znany po prostu jako materiał minky) robi furorę wśród przyszłych mam, na forach parentingowych i wśród krawcowych specjalizujących się w modzie dziecięcej. Właściciel marki stworzył swój słynny polar minky z myślą o swojej córce – chciał uczynić jej świat bardziej miękkim i przyjaznym. Patrząc na zadowolenie dzieci i ich szczęśliwe miny, gdy dotykają ciepłego kocyka uszytego z polaru minky – udało mu się.

Czym jest materiał minky?

Oryginalny polar minky jest sztuczną tkaniną wytworzoną z poliestrowych włókien. Mimo tego, że to sztuczny wytwór, cechuje go cudowna miękkość i jest bardzo przyjemny w dotyku. Ponieważ szybko schnie, jest elastyczny i ma właściwości oddychające nadaje się na wszelkie ubranka, zabawki i pościele dla dzieci. Ponadto wszystko, co zostanie wykonane z polaru minky, będzie bardzo wytrzymałe – nasze pociechy zdążą spokojnie wyrosnąć ze swoich ubranek i kocyków, a one nadal będą w doskonałym stanie.

Tęcza polarowych kolorów

Polar minky na metry możemy zakupić w pełnej gamie kolorystycznej. Producent co rusz wypuszcza na rynek nowe wzory, toteż z pewnością znajdziemy materiał, który spodoba się naszemu maleństwu. Nieważne czy szukamy niebieskiego polaru w samochodziki czy różowego w cukierki – na pewno go znajdziemy.

Gdzie znaleźć polar Shannon Fabrics?

Najlepiej w dobrych sklepach internetowych – szukajmy tkanin oznaczonych słowem minky. Każda duża hurtownia z materiałami powinna oferować polar minky na metry. Upewniajmy się, że mamy do czynienia z oryginalnym polarem minky. Coraz więcej nieuczciwych firm stara się go podrobić – kiedyś wystarczyło sprawdzić gramaturę materiału (370-400g) by mieć pewność, teraz jednak lepiej sprawdzać firmę i dostawcę. Zobacz pełną ofertę na twojastronainternetowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *